KISACA BİZ

45 yılı aşkın tecrübesi ve donanımı ile insanlara kaliteli ve güvenli yaşam alanları inşaa etmeye devam eden Baran İnşaat Sahibi ve Kurucusu İnşaat Müteahhiti  Nejat BARAN oğulları Yüksek İç Mimar Ömer BARAN ve İnşaat Mühendisi Abdulvahap Baran ile Samsun İli ve çevre illerde  Lüks Yaşam Alanları Bir çok Otel, Konut, İş merkezi ve Kamu Kurumları gibi konforu, teknolojiyi, modernliği, fonksiyonelliği bir arada bulunduran projelere imza atmıştır. Köklü bir mesleki geçmişe sahip olan Baran İnşaat kaliteden ve güvenlikten taviz vermeden çevreye ve insana duyarlı şirket politikaları ve ilkeleri doğrultusunda binin üzerinde kişiyi ev sahibi yapmış İnsanların öncelikli tercihi haline gelen bir marka şirket olmuş, başarı hikayeleri yazmaya devam etmiştir.
Bulunduğu kenttin "En Çok Tercih Edilen İnşaat Şirketi" olma başarısını yakalayan Baran İnşaat  Sahibi Nejat Baran  son dönemlerde turizm açısından da Samsun'a kayda değer yatırımlar yapmıştır bunlar ; Cumhuriyet Meydanında Atatürk heykelinin karşısında bulunan 3 yıldızlı Amisos Hotel (2006) Atakumda bulunan 4 yıldızlı Grand De Lüxe Amisos Hotel (2012) yine Cumhuriyet Meydanında bulunan 4 yıldıza sahip Neba Royal Hotel (2014) ile son 10 yıl içinde turizm adına Samsuna 239 oda 500 yatak kazandırmış ve işletmesinide yine kendi kurduğu Kirazlık İnşaat kuruluşu ile yapmaktadır.

BİZDE EN ÖNCE KALİTE GELİR

" BARAN İNŞAAT, en yeni inşaat kalite yönetim sistemini şirketin tüm alanlarında yüksek kalite standartları ile sağlar. Kontrol mekanizması, inşaatın tüm aşamalarında işlerin entegre izlenmesine olanak tanır ve 100'den fazla kalite değerlendirme kriterleri içerir."

Uluslararası İlkelerimiz
Yenilikçilik, kararlı gelişimimizin vaadidir. Uluslararası yönetim verilerine ve teknolojilerine en başarılı şekilde uyguluyoruz, pazarın yeni standartlarını belirliyoruz.
EMNİYET
SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK
DİKKAT
BİRLİK